Thursday, February 09, 2012

LET´S STAY INSIDE
OH-OOOH. The frost has come. And I had to resort to what I have refrained until now. Take pictures inside. Photos from outside have much better atmosphere I think, they are different each time (if they are taken in different surrounding). But since it is freaking cold here, -10 degrees permanently (!), I refused to take off my coat. So me and Martin tried to figure out something else, not only posing before a white wall. Ok, carpet is not the best idea, but... Just to let you know, I was in this outfit at work on monday. And listen to this song, Marion Cotillard singing (I love her!).

DOŠIEL na psa mráz. Alebo skôr - došiel mráz. A ja som sa musela uchýliť k tomu, čomu som sa doteraz viac-menej vyhýbala. Fotiť sa vnútri. Fotky vonku majú podľa mňa lepšiu atmosféru, sú zakaždým iné (pokiaľ sa fotia v rozličnom prostredí). Ale keďže už niekoľko dní máme vonku permanentne -10 stupňov, odmietam vyzliekať si kabát. Tak sme sa s Maťom snažili vymyslieť aspoň niečo trochu iné, ako fotiť sa pred stenou. Ok, koberec tiež nie je úplne terno, ale tak... Len aby ste vedeli, toto bol môj pondelňajši "robotový" outfit. A pustite si jednu z mojich obľúbených pesničiek od Franz Ferdinand a (mojej taktiež obľúbenej) Marion Cotillard.

Zara shirt, skirt and boots, Michael Kors watch, H&M bracelet and ring

13 comments:

 1. skvělá kombinace :)) celý outfit nemá chybu :))

  ReplyDelete
 2. hahaa kazda zmena sa rata :) aj ked ja mam moju stenu rada - máme specialny vztah :D

  http://butterflyeffectofsabi.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. fotky venku by byly až moc velká obět, navíc tam je to teďka skoro jako ohrožování dobré fyzické kondice a všeobecného zdraví;)=)

  ReplyDelete
 4. nie je ten koberec vôbec taký zlý ;) a super košela :)

  ReplyDelete
 5. jeee aj ty nosis dvoje pancuchy cez seba :))) aspon nie som sama :)))

  AndreaZ

  ReplyDelete
 6. Usually I do not read article on blogs, however I wish to say that this write-up very compelled me to take a look
  at and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, quite nice post.
  Feel free to visit my web blog : hives cure

  ReplyDelete