Thursday, December 29, 2011

HEADING TO NOWHERE

Gant Fall / Winter 2011


 TODAY we´re heading to mountains. Straight to the Polish border. The signal there is bad, so at least I hope it will be nice there, with lots of snow. I´ll be back in New Year, so I want to wish you all only the best, good health and I hope everything will be just as you wish. Cause that is what I wish for (besides that I finally want to start working out!). Enjoy the New Years´ Eve, have fun and don´t drink too much. So see you in few days, I can´t wait to spend another year with you!

DNES odchádzame na chatu. Na Oravu. Až k poľským hraniciam. Signál tam je ževraj chabý, tak dúfam, že tam bude aspoň krásne nasnežené! A keďže sa vrátim až v Novom roku, chcem vám všetkým už teraz zaželať, aby ste sa budúci rok mali super, aby vám hlavne všetko vyšlo podľa vašich predstáv a aby ste boli zdraví. Lebo presne toto si želám aj ja (okrem toho, že by som sa už konečne mohla vzchopiť a začať cvičiť!). Silvester si užite, zabavte sa a neprežeňte to. Ja sa dúfam vrátim v zdraví. Takže v Novom roku sa tu vidíme, už sa na vás nesmierne teším!

7 comments:

 1. Užíívaj Dominička :)
  a šťastný nový rok !

  ReplyDelete
 2. Užij si Silvestra a úspěšný vstup do nového roku!:)

  ReplyDelete
 3. Jeej tak si to riadne uzi a tesime sa na fotky:)
  http://cookieswardrobe.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. tak si teda užite chatu, a všetko dobré do roku 2012 :)

  ReplyDelete
 5. I have read so many posts concerning the blogger lovers except this piece of
  writing is in fact a fastidious article, keep it up.
  Take a look at my blog hives cure

  ReplyDelete
 6. Deciding to buy online can result in a huge cost savings while providing you the best options for your hair care needs today.
  As natural products don't have any side-effects, you can rest assured for healthy hair. It has been proved that products which contain vitamins will strengthen your hair.

  My web blog hair products

  ReplyDelete