Saturday, November 09, 2013

DIVINE ISABEL

IT'S COMING my dears. As well as past years, also this year's November will bring another cooperation of Swedish giant H&M and world-known designer. Most of you also know, that the "star" is Isabel Marant. She is notorious with her bohemian collections, with a touch of reputed french charm, which together makes very wearable and chic peaces. The cooperation moved Isabel a bit further after she made the men's collection for the first time and the kid's collection as well (when talking about these cooperations, kid's collection was made for the first time). After I got the opportunity to see the collection live, I think that it will have lots of fans that will stay in line before H&M on November 14th (in Aupark Bratislava)... Ooooh, and don't forget to listen to the song I put here, it will induce the atmosphere of the first presentation of this collection that was held in Paris few weeks ago!

UŽ SA TO blíži moji milí. Tak ako aj po minulé roky, aj tento november prinesie ďalšiu spoluprácu švédskeho gigantu H&M s celosvetovo uznávaným návrhárom. Väčšina z vás už dobre vie, že sa jedná o Francúzku Isabel Marant. Tá je preslávená tvorbou bohémských kolekcii, so štipkou povestného francúzskeho šarmu, čo dokopy vytvára veľmi nositeľné a šik kúsky. Spolupráca posunula Isabel zase o kúsok ďalej, keďže vôbec po prvýkrát vytvorila mužskú kolekciu a detskú kolekciu (vrámci spomínaných spoluprác je detská kolekcia taktiež vytvorená po prvýkrát). Po tom, ako som dostala možnosť kolekciu vidieť naživo, myslím si, že si získa veľmi veľa priaznivcom, ktorí budú 14. novembra čakať v radoch pred H&M (u nás v bratislavskom Auparku).... Oooo, a určite si pustite pesničku, navodí vám atmosféru vôbec prvej prezentácie tejto kolekcie, ktorá sa konala v Paríži! 

2 comments:

  1. Ahoj, úplne mimo otázka, ale možno by si mi vedela pomôcť. Na obrázku č. 7 som si všimla veľmi pekné stoličky, tak som sa chcela opýtať, či by si nevedela zistiť, odkiaľ pochádzajú (obchod, značku, čokoľvek)... zháňam nábytok a už som zúfalá.. ospravedlňujem sa ti, že otravujem, uvedomujem si, že je to fashion blog a fandím ti:) Veve

    ReplyDelete