Thursday, January 02, 2014

2013

IT'S NOT easy to summarize 365 days full of experiences in one post, in few lines. So much has happened, bad or good. And everything bad is happening for some reason. But I will rather remember those good things. Because in 2013 there were some breakthrough occurrences for me and for people around me as well. I know that year 2014 will be even better. I believe in it. And I believe that your year 2014 will be full of new experiences. I wish it to you from the bottom of my heart!

NIE JE ľahké zhrnúť 365 dní plných zážitkov do jedného príspevku, do pár riadkov. Stalo sa toho toľko, či už dobrého alebo zlého. A všetko zlé je na niečo dobré. A ja radšej budem spomínať na to dobré. Lebo v roku 2013 sa udiali veci, ktoré boli možno tak trochu prelomové aj pre mňa aj pre ľudí okolo mňa. Viem, že rok 2014 bude plný zážitkov a krásnych vecí. Verím tomu. A verím tomu, že aj váš rok 2014 bude ešte lepší ako ten minulý. Želám vám to z celého srdca!

6 comments:

 1. miss elegant ;) pri tychto vasich postoch este viac vidim ako to leti, lebo vidim tu fotku a mam pocit ze ved len vcera som si ten prispevok citala ...a ono to bolo uz pred polrokom...rokom ...chjo

  ReplyDelete
  Replies
  1. ano, ja mám presne ten istý pocit aj keď sa pozerám na tieto svoje fotky alebo na fotky na iných blogoch :)

   Delete
 2. Krásne fotky..a outfit na druhej snímke sa mi neskutočne páči!

  ReplyDelete